...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wi-Fi çdo ditë e më i popullarizuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Wi-Fi çdo ditë e më i popullarizuar   Thu Apr 30, 2009 9:28 pmKompania AT&T ka njoftuar se gjatë tremujorit të parë të vitit 2009 ka ardhur deri tek shfrytëzimi dukshëm më i madh i rrjeteve Wi-Fi.

Arsyet e rritjes së përdorimit të tyre vijnë si rrjedhojë e numrit më të madh të hot-spoteve, të cilat mundësojnë që përdoruesi të lidhet në internet me anë të qasjes Wi-Fi. Në të njëjtën kohë është rritur edhe numri i përdoruesve të cilët posedojnë pajisje të cilat janë në gjendje të lidhjen me rrjetet e shiritit të gjerë (broadband).

Gjatë tre muajve të parë të vitit 2009 janë shënuar mbi 10.5 milionë lidhje me Wi-Fi, që paraqet një shifër e cila është më shumë se dy herë më e madhe se numri i përgjithshëm i lidhjeve të shënuara gjatë tërë vitit 2008.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Wi-Fi çdo ditë e më i popullarizuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: