...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung me Android

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Samsung me Android   Thu Apr 30, 2009 9:29 pmSamsung edhe zyrtarisht ka paralajmëruar I7500 – celularin e parë të vet të bazuar në sistemin operativ Android të kompanisë Google.

Telefoni do të ketë dimensione prej 115 x 56 x 11.9 milimetrash, ekran 3.2 inçësh AMOLED me rezolucion prej 320 x 480 pikselash derisa fotoaparati do të jetë prej pesë megapikselash me auto-fokus.

Pos lidhjeve Wi-Fi, Bluetooth e USB, celulari do të ofrojë 8 GB të hapësirës për ruajtjen e dhënave dhe qasje microSD për kartelat e memories me anë të cilave do të mund të zgjerohet shtesë kapaciteti.

Samsung nuk e ka publikuar çmimin, mirëpo paraqitja e tij në tregun evropian është paralajmëruar për muajin qershor të këtij viti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Samsung me Android
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: