...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brendi Google ka vlerë prej 100 miliardë dollarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Brendi Google ka vlerë prej 100 miliardë dollarë   Thu Apr 30, 2009 9:31 pmMakina e kërkimit të internetit Google është e para në listën e brendeve më të suksesshme në botë me përfitim prej 100 miliardë dollarësh amerikanë, janë të dhënat e hulumtimeve të fundit ekonomike.

Gjiganti i internetit fiton gati 25 për qind më shumë se konkurrenti i tij kryesor, korporata kompjuterike Microsoft.

Profiti i Google është rritur për 16 për qind vetëm në një vit, dhe mu për këtë me meritë ka zënë vendin e parë në listën e 100 brendeve më të suksesshme në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Brendi Google ka vlerë prej 100 miliardë dollarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: