...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea i ofron marrëveshje të re Ballack-ut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leonardzz.
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 13
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Chelsea i ofron marrëveshje të re Ballack-ut   Sat May 09, 2009 3:12 pmMediat angleze përcjellin lajmin se Chelsea do t’i ofrojë marrëveshje të re mesfushorit gjerman, Michael Ballack.

Ballack ishte i përfshirë në skenat e padëshirueshme në Stamford Bridge pas humbjes së të mërkurës ndaj Barcelonës në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, megjithatë blutë janë të gatshëm t’i ofrojnë marrëveshje të re.

Ballack erdhi në Chelsea në vitin 2006 si lojtar i lirë nga Bayern Munichu dhe marrëveshja e tij skadon këtë verë.

Guardian ka shkruar se drejtuesit e klubit dhe lojtari kanë arritur pajtimin për një vazhdim njëvjeçar të marrëveshjes, sipas të cilës Ballack do të fitojë 120 mijë funte në javë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chelsea i ofron marrëveshje të re Ballack-ut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: