...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Etoo përshëndet gjestin e Johyn Terryt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leonardzz.
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 13
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Etoo përshëndet gjestin e Johyn Terryt   Sat May 09, 2009 3:24 pmSulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto’o, ka përshëndetur gjestin e kapitenit të Chelseat, John Terry, i cili pas fundit të ndeshjes së të mërkurës, është futur në zhveshtoren e spanjollëve dhe ua ka urruar kualifikimin.

Pas fundit të ndeshjes, lojtarët e Barcelonës festuan kualifikimin për në finalen e Ligës së Kampionëve, ndërsa Drogba dhe Ballack u fjalosën me gjyqtarin kryesor, për shkak të disa gabimeve të cilat i bëri norvegjezi.

“Dëshiroj ta potencoj gjestin e mirë të John Terryt, i cili pas fundit të ndeshjes, hyri në zhveshtore dhe na befasoi të gjithëve, pasi na dha dorën gjithë lojtarëve. Gjithkush dëshiron të shohë diçka të tillë“, ka thënë Eto’o.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Etoo përshëndet gjestin e Johyn Terryt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: