...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Redknapp: Top katërshi më i vështirë se kurrë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leonardzz.
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 13
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Redknapp: Top katërshi më i vështirë se kurrë   Sat May 09, 2009 3:25 pmMenaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, mendon se do të jetë më vështirë se kurrë që top katërshi të thyhet në sezonin e ardhshëm, duke përmendur se as Chelsea dhe as Arsenali, nuk e kanë mendjen të ‘lëshojnë’ pe.

“Derisa Roman Abramovich të jetë këtu, Chelsea do të jetë gjithmonë i fuqishëm. Derisa ata mbajnë Lampardin, Terryn, Carvalhon, të gjithë ata lojtarë, ata do të jenë të fuqishëm”, ka thënë Redknapp.

“Dhe Arsenali... Ata kishin lëndime që iu kushtuan një ose dy javët e fundit, në mbrojtje ata nuk kanë qenë aq të fuqishëm. Është ndjerë mungesa e Gallas dhe Clichy”.

“Ata kanë disa lojtarë të rinj të shkëlqyeshëm dhe mendoj se do të jenë të fuqishëm vitin e ardhëm. Vërtet nuk mund të them se ata mund të humbin pikë, pasi i shoh lojtarët e rinj vetëm duke u përmirësuar”, ka shtuar trajneri i Tottenhamit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Redknapp: Top katërshi më i vështirë se kurrë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: