...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dizajn Per Mu Nga Jok3r

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Dizajn Per Mu Nga Jok3r   Sun May 10, 2009 1:35 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
raif
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 03/07/2009

MesazhTitulli: Re: Dizajn Per Mu Nga Jok3r   Fri Jul 03, 2009 2:41 pm

raif abazii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: Dizajn Per Mu Nga Jok3r   Sat Jul 04, 2009 8:12 pm

so vendi mu prezantu ktyh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dizajn Per Mu Nga Jok3r   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dizajn Per Mu Nga Jok3r
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: Dizajne Nga Ju-
Kërce tek: