...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferdinand: Nuk më intereson City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Ferdinand: Nuk më intereson City   Sun May 10, 2009 10:17 am

Mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdinand, në prag në derbit të qytetit thotë se ai nuk beson se Manchester City së shpejti do të mund të jeni një konkurrent për titull.

“Nuk e di nëse ky derbi është duke u avancuar. Vërtet është e çuditshme. City ka harxhuar aq shumë para, por në fund të fundit nuk më intereson çfarë ndodh me ta”, ka thënë Ferdinand.

“Derisa ne jemi mbi Cityn nuk do të mërzitem të shoh përtej kraharorit tim. Shpresoj vetëm se ne mund të dalim në fushë dhe të tregojmë një futboll të mirë në këtë ndeshje”.

“Nëse ata investojnë më shumë para në ekip jam i sigurt se do të mund të bëhen më të suksesshëm, do të fillojnë të jenë konkurrent për kupë dhe të ngjiten më lartë në tabelë. Pastaj rivaliteti do të bëhet më pasionant”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferdinand: Nuk më intereson City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: