...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez: United do të dështojë në javët e fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Benitez: United do të dështojë në javët e fundit   Sun May 10, 2009 10:25 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, është i bindur se ende do të ketë “kthesa” në betejën e ekipit të tij kundër Manchester United në Premier League.
“Gjithmonë kemi folur për kthesa në fund të sezonit, ndoshta United do të ketë probleme kundër Manchester Cityt ose Arsenalit në ndeshjet e fundit”, ka thënë Benitez.

“Gjithmonë e kemi ditur se ky sezon ishte vendimtar për zhvillimin tonë, por po ashtu duhet të vazhdojmë me ecjen pozitive tonën. Ka qenë një përvojë e mirë. Por çfarëdo që thonë njerëzit dhe shanset, ne duhet të vazhdojmë përqendrimin deri në fund dhe të fokusohemi në çdo ndeshje”.

“Kemi besim se do të jemi sfidues të afërt me United në disa vitet e ardhshme. Por gjithmonë kemi menduar se mund të fitojmë edhe këtë sezon, e kemi këtë bindje në ekip. Shpresoj të përgjigjem më ndryshe pas dy javësh, por kemi shumë përvojë, çfarëdo që ndodhë”, ka shtuar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez: United do të dështojë në javët e fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: