...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burgoset kapiteni i Tottenhamit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Burgoset kapiteni i Tottenhamit   Sun May 10, 2009 4:01 pm

Kapiteni i Tottenhamit, Ledley King, është arrestuar për shkak të një sulmi ndaj një personi tjetër, në orët e hershme të mëngjesit.

Policia londineze zbuloi se kishte arrestuar një djalosh 28-vjeçar para një klubi të natës në lagjen Soho të Londrës, e që thuhet se është pikërisht mbrojtësi i qendrës i Tottenhamit.

“Një burrë 28-vjeçar është arrestuar nën dyshimin se fizikisht ka sulmuar një njeri të moshës 20-vjeçare”, ka thënë zëdhënësi i policisë londineze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Burgoset kapiteni i Tottenhamit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: