...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rijkaard mund të jetë trajneri i ardhshëm i Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Rijkaard mund të jetë trajneri i ardhshëm i Cityt   Sun May 10, 2009 4:01 pm

Sipas mediave angleze, Frank Rijkaard mund të jetë pasues i Mark Hughes në stolin e menaxherit të Manchester Cityt.

Me Hughes që nuk po arrin suksese të dukshme, pritet që ai të zëvendësohet në sezonin e ardhshëm.

Mail on Sunday ka shkruar se pronarët e Manchester Cityt, mund ta sjellin në Angli ish-trajnerin e Barcelonës, Frank Rikjaard.

Holandezi pauzoi një sezon dhe ka paralajmëruar se është i gatshëm t’i rikthehet punës në sezonin e ri. Rijkaard së fundit është lidhur edhe me stolin trajnerit të Milanit dhe Wolfsburgut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rijkaard mund të jetë trajneri i ardhshëm i Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: