...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NBA: Gabimi i arbitrit iu kushton Mavericksave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: NBA: Gabimi i arbitrit iu kushton Mavericksave   Sun May 10, 2009 4:02 pm

Një gafë e arbitrit dhe një trepikësh i saktë nga Carmelo Anthony, i kanë dhënë fitoren kontroverse me një pikë dallim ekipit të Denver Nuggets në ndeshjen e tretë gjysmëfinale të play-offit të Konferencës Perëndimore ndaj Dallas Mavericks.

Me një sekondë të mbetur në ndeshjen e zhvilluar në Dallas, Anthony shënoi trepikësh, që i dha Denverit fitoren 106-105, por Mavericks u ankuan se arbitrit kishin gabuar gjatë një faulli më herët në ndeshje.

Pas rishikimit të ndeshje, NBA është pajtuar për gafën e arbitrit, por rezultati ka qenë e pandryshueshëm.

Chauncey Billups udhëhoqi tek Nuggets me 32 pikë, një më shumë se Carmelo Anthony. Ndeshja e katërt do të zhvillohet të hënën po në Dallas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
NBA: Gabimi i arbitrit iu kushton Mavericksave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: