...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marcelo: Reali duhet të luftojë për fansat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Marcelo: Reali duhet të luftojë për fansat   Sun May 10, 2009 4:03 pm

Mbrojtësi brazilian, Marcelo, thotë se lojtarët e Real Madridit luajtën në mënyrën e duhur në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Valencias, edhe pse ajo nuk shkoi sipas planit.

“Ne udhëtuam në përpjekje për të fituar, por gjërat nuk shkuan sipas planit. Dhe përveç kësaj, duhet të pranojmë se rivali ishte fantastik. Është koha për ta harruar këtë. Ishte një ndeshje e vështirë për ne”, thotë Marcelo.

“Tash duhet të qetësohemi dhe të mendojmë për lojën tjetër. Derisa matematikisht ende gjithçka është e mundur, jemi të detyruar të luftojmë. Në fund të fundit për fansat, për ne dhe familjet tona”, ka shtuar braziliani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Marcelo: Reali duhet të luftojë për fansat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: