...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Audi i thotë “Nein” projektit për modelin R8 me naftë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Audi i thotë “Nein” projektit për modelin R8 me naftë   Sun May 10, 2009 5:47 pmPasi që kanë menduar një vit rresht, në Audi kanë vendosur – nuk ka gjë prej versionit me naftë të modelit R8.

Portali automobilistik Autoexpress ka biseduar me zyrtarin e lartë anonim të prodhuesit Audi i cili ka pranuar se çmimi i përshtatjes së konstruksionit të modelit R8 për të pranuar motorin monstruoz V12 me naftë do të ishte tepër i madh, për një industri automobilistike e cila ashtu-kështu është në momente krize.

R8 me naftë në paraqitjen konceptuale për herë të parë është në panairin e automjeteve në Detroit të SHBA-ve vitin e kaluar, kur edhe në mesin e publikut shpejt e ka marrë pseudonimin “Supertraktor”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Audi i thotë “Nein” projektit për modelin R8 me naftë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: