...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gmail sërish në telashe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Gmail sërish në telashe   Sun May 10, 2009 5:47 pmShërbimi Gmail i kompanisë Google rreth mesditës së sotme, sipas orës sonë, sërish ka pasur telashe pasi që përdoruesit e këtij shërbimi në pjesën më të madhe të botës nuk kanë mundur t’i qasen.

Së bashku me porosinë për një gabim të përkohshëm "Temporary Error (500)" është paraqitur edhe vërejtja, "We're sorry, but your Gmail account is temporarily unavailable. We apologize for the inconvenience and suggest trying again in a few minutes".

Google tani për tani nuk është deklaruar publikisht dhe ende nuk dihet shkaku i vërtetë i prishjes. Problemet me qasje në Gmail përveç përdoruesve të Evropës, i kanë paraqitur edhe ata nga Afrika e Azia.

Gjatë tre muajve të fundit kompania Google dy herë radhazi është gjetur në telashe të mëdha me këtë shërbim të njohur të saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gmail sërish në telashe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: