...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjen OpenOffice.org 3.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Vjen OpenOffice.org 3.1   Sun May 10, 2009 5:48 pmVersioni i ri i OpenOffice.org sjell disa përmirësime të vogla në mesin e të cilave më të rëndësishmet lidhen me avancimin e elementeve të paraqitjes grafike.

Organizata OpenOffice.org, e cila merret me zhvillimin e paketës me po të njëjtin emër të aplikacioneve për zyre, ka paraqitur OpenOffice.org 3.1.

Bëhet fjalë për një azhurnim (update) i cili një varg përmirësimesh të vogla për të cilat sipas pohimeve të përfaqësuesve të projektit është dashur të futen apo ndryshohen gjysmë milion kode.

Sipas pohimeve të përfaqësuesve të projektit, versioni 3.0 i OpenOffice.org që prej paraqitjes së saj në muajin tetor të vitit të kaluar është shkarkuar në mbi 60 milionë herë nga faqet e internetit të OpenOffice.org.

Versioni i ri është lëshuar në mbi 90 gjuhë të botës dhe mund të shkarkohet pa pagesë për të gjitha platformat e njohura kompjuterike, prandaj në OpenOffice.org presin rezultate edhe më të mira se më të mëhershmet.

www.openoffice.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vjen OpenOffice.org 3.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: