...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tina Soft Hack

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Tina Soft Hack   Sun May 10, 2009 5:51 pm

TinaSoft Hack- Që të bëjmë hack ndaj Tinasoft-it së pari duhet ta shkarkoni programin Process XP! Atë mund ta gjeni ketu:


Kodi:
rapidshare.com Tinasoft_Hack.rarPastaj pasi ta shkarkoni aktivizoni programin dhe aty shihni disa procese te programeve dhe njeri ndër tyre është edhe TinaSoft-i dhe e klikoni ikonën e TinaSoft-it me anen e djatht të mausit dhe shtypet "Suspend" (që të ndalet llogaritja e pareve)

-Pastaj nese doni që TinaSoft-i të filloj ti llogarit paret ateher njesoj te ikona e TinaSoft-it klikohet me anen e djatht te mausit dhe shtypet "Resume''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tina Soft Hack
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: