...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HIDE YOUR IP ADRESS V.1.0 +PATCH

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: HIDE YOUR IP ADRESS V.1.0 +PATCH   Mon May 11, 2009 11:21 am

Download :


Cito:
Kodi:
rapidshare.com hideyouripaddressv10_by__lewaye.rar

Size 8 MB !

Si tja bojme Patch ne gjuhen Angleze nmujshi me kuptu :

TO APPLY PATCH:
Paste the Patch into the installation directory, eg - C:\Programs and Files\Hide Your IP Address.
Open the Patch, make sure 'Make Backup' is ticked and click Patch.
You can now delete the Patch from the installation directory.
Open up Hide Your IP Address and a box will come up, click Register.
Type in anything you want for Name, E-Mail and Serial Key
Click Register then OK.
Restart Hide Your IP Address and you'll see its activated!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: HIDE YOUR IP ADRESS V.1.0 +PATCH   Tue Aug 25, 2009 1:57 am

thanks broo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
HIDE YOUR IP ADRESS V.1.0 +PATCH
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: