...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cheat Book For Games

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Cheat Book For Games   Mon May 11, 2009 11:36 am

CheatBook - Issue 03/2009

325 PC Games, 77 Walkthroughs for PC and 65 Console Cheats are represented in this new version from Strategy Games,
Adventure Games to Action Games. This Database represents all genres and focuses on recent releases.

Games are listed alphabetically in the left-hand window. When you highlight a game, the relevant cheat is displayed in
the right-hand window, with convenient buttons that let you print the selection or save any changes you've made.If you need
help with the latest and greatest games, CheatBook should be a big help.


Kodi:
uploading.com CheatBook+-+Issue+03-2009.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cheat Book For Games
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: