...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hacking Exposed wireles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Hacking Exposed wireles   Mon May 11, 2009 11:39 am

Hacking Exposed Wireless

Kliko Ketu për ta rrit foton full.Cito:
Hacking Exposed Wireless" provides real, tactical wireless security implementation coverage by showing how to execute the attacks and implement the defenses. This is an invaluable resource for any IT professional who works with wireless technology. It: demonstrates how attackers identify and exploit wireless network weaknesses; covers the spectrum of wireless technologies - WiFi/802.11, Bluetooth, IRDA, 3G Wireless, RFID,WiMAX, and more; and includes new, previously unpublished attacks and their countermeasures."

377 pages
2007
McGraw-Hill/Osborne
ISBN:9780072262582Kodi:
rapidshare.com zzzm_by_b4lc4n.org.rar

Kodi:
b4lc4n.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacking Exposed wireles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: