...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hacking The PSP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Hacking The PSP   Mon May 11, 2009 11:43 am

Hacking the PSP

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x879 and weights 82KB.

Cito:
Hacking the PSP | PDF | 8.30 mb
When I first heard about the PSP, I was ecstatic about the possibilities of having such powerful technology on a portable platform. Here was Sony, the inventors behind the incredible wizardry that went into the PlayStation 2, making a portable version that didn’t skimp on features, and in fact was actually in tune with the wants and needs of modern gamers and computer geeks! Built-in Wi-Fi; full media playback capabilities; expansion capabilities with the use of Memory Sticks instead of some weird, expensive proprietary PSP-only format; a USB 2.0 port—it even played games! Wow, talk about a platform waiting not only to be played, but hacked to all get out. I was the first person in line at midnight at a GameStop in Indianapolis, Indiana. I plopped down the money, ate a few free doughnuts, and went home to see what my new toy could do.

Kodi:

Kodi:
rapidshare.com Hacking_the_PsP.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacking The PSP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: