...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta thejm Pasin e Bios

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si ta thejm Pasin e Bios   Mon May 11, 2009 11:47 am

Ne Qoft se E keni te vene paswordin ne BIOS te pc E keni te Leht...?
Nese e keni Kompjuterin Pentium 4 e me te Fort veq e qelni Shtepizen Dhe Qe eshte nje Bateri Si e Orave qe gjendet ne Pllaken Am Qat Bateri E hekni per 5 min... mas 5 min e vnoni Edhe Paswordi Do ju heket automatikisht...
Kurse ju qe i keni pc me te dobet ju veproni ne te njejten Menyr amo Duhet mos me vnu 24 ore ........ pak shum po Ski qka Bon ( PC DUHET ME U KAN I QKYQUN) masi ta boni kta e KYQNI..!!
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta thejm Pasin e Bios
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: