...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta perdorim Exploit Perl

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si ta perdorim Exploit Perl   Mon May 11, 2009 11:56 am

##############################
#Si te perdorim Exploitat Ne Perl #
##############################

Fillojm...


N? Fillim e Shkarkojm Perl-in

Shkarko:

Kodi:
http://downloads.activestate.com/ActivePerl/Windows/5.8/ActivePerl-5.8.8.817-MSWin32-x86-257965.msiTani duhet Ta rujm Exploitin Si ruhet ? Shkojm Start Run notepad Dhe e futeni Exploitin n? notepad Dhe e Runi me Emrin Shebull Portflooder.pl dhe Save asja...

Tani ju Duhet Exploiti Nvaret se p?r qfar WBi-
Un? E kam Marrurr Exploit-in Portflooder..

Si Ta Egzekutojm Exploit-in

S? Pari Shkojm.. START>>RUN>>Sh?nojm. CMD Pastaj ENTER

Pasi Q? tash ?shte Hapur CMD apo Dos Ju del Kjo M? POshtMicrosoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.
C:\Documents and Settings\Administrator>


E Tani Neve na Duhet Exploiti Exploitin mundeni me Ruj n? C: apo Desktop m? Leht Tash nVaret se Ku e keni te Ruajtur Exploitn C a po Desktop Une e kam te Rujtur ne Desktop...

e Kapeni me Maus dhe P?rmbi CMD
e futeni edhe Enter edhe Egezekutohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta perdorim Exploit Perl
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: