...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te aplikojm per licencen e Kaspersky

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si te aplikojm per licencen e Kaspersky   Mon May 11, 2009 11:56 am

Si ta ndryshojm/aplikojme Licence key per Kaspersky 6/7

* hape dritaren kryesore te Kaspersky Anti-Virus 6.0 apo Kaspersky Internet Security 6.0
* shkoni tek paneli Service
* klikoni me te majten e mausit mbi sektorin License Info
* ne dritaren qe ju hapet, klikoni butonin Activate
* ne dritaren Setup Wizard selektoni Apply existing license key
* klikoni Next

* ne dritaren Activation klikoni butonin Browse
* selektoni follderin ku e keni depaketuar (unpack) permbajtjen e celsit (key) per AntiVirus / apo vendi ku e keni ruajtur fajllin
* klikoni dy her me maus mbi fajllin e celsit (key)
* shikoni informatat mbi celsin (key) e shtuar dheklikoni Next
* ne dritaren e fundit te Activation klikoni Finish
* mbylleni dritaren me infot e paraqitura mbi celsat e licensimit (licence key) e perdorur
* minimizoni dritaren kryesore te Kaspersky Anti-Virus 6.0 apo Kaspersky Internet Security 6.0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te aplikojm per licencen e Kaspersky
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: