...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock   Mon May 11, 2009 11:58 am

[b]N?se d?shironi qe kur t? ndezni kompjuterin tuaj, te keni aktiv nj?rin nga k?ta ?el?sa, Caps lock,numlock and scroll lock..[b]


1.Start Regedit
2.Shko tek HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Keyboard
3.Hap InitialKeyboardIndicators
4.Ndrysho vler?n n? nj?rin nga k?ta num?ra
0? T? gjith? ?el?sat joaktiv
1 - Caps Lock aktiv
2 - Num Lock aktiv
3 - Caps Lock dhe Num Lock aktiv
4 - Scroll Lock aktiv
5 - Caps Lock dhe Scroll Lock aktiv
6 - Num Lock dhe Scroll Lock aktiv
7 - Caps Lock, Num Lock, dhe Scroll Lock aktiv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: