...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chavez prezantoi telefon celular për 14 dollarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Chavez prezantoi telefon celular për 14 dollarë   Mon May 11, 2009 3:16 pm

Presidenti i Venezuelës Hugo Chavez, prezantoi telefonin e parë celular të quajtur "El Vergatario", që do të shitet për vetëm 14 dollarë.

Chavez e prezantoi telefonin në spektaklin e vet të mbrëmshëm "Alo presidente", prej ku edhe e bëri bisedën e parë në telefon, duke iu lajmëruar nënës së vet, me qëllim që ta shënojë Ditën venezuelase të nënës.

"Ky do të jetë telefoni më i shitur celular në botë", deklaroi Chavez, duke shtuar se "menjëherë do t`i paraqitet Fidel Kastros, ndërsa biseda e tyre me këtë rast nuk do të mund të përgjohet nga autoritetet amerikane".

Telefoni edhe përkundër çmimit të ulët, mund të ketë qasje në internet, ka opsione për MP3, SMS, alarm zgjimi dhe opsione të ngjashme.

Aparati telefonik është prodhuar sipërmarrja kineze dhe venezuelase, e cila është në pronësi të qeverisë së këtij vendi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chavez prezantoi telefon celular për 14 dollarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: