...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ovi Store – 20.000 aplikacione për fillim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Ovi Store – 20.000 aplikacione për fillim   Mon May 11, 2009 3:17 pm

Dyqani online i kompanisë Nokia për aplikacione të celularëve në kohën e lansimit do të ketë zgjidhje shumë më të madhe sesa që kanë pasur konkurrentët.

Në një intervistë për revistën Forbes, zëvendëskryetari i Nokias, Niklas Savander, ka vlerësuar se në kohën e lansimit të shërbimit OviStore të kompanisë Nokia në të do të ketë rreth 20.000 aplikacione..

Për dallim nga dyqani App Store i kompanisë Apple i cili në kohën e e lansimit ka pasur rreth 500 aplikacione, derisa Andriod Market ka nisur me rreth 50 aplikacione të reja, megjithatë në Ovi Store do të paraqiten edhe aplikacionet të cilët edhe tanimë janë në dispozicion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ovi Store – 20.000 aplikacione për fillim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: