...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail   Mon May 11, 2009 3:34 pm

Shtojca e re për Gmail vendos një fushë për kërkimin e internetit brenda këtij mekanizmi për udhëheqje me postë elektronike – email.

Shtojca e re është integruar në anën e majtë të ekranit dhe ajo është një fushë për futjen e shprehjeve, e pasi që kërkimi të bëhet hapet një dritare e re. Nëse klikohet në ndonjërin prej rezultateve hapet faqe e re në një dritare të re.

Sikur edhe shtojcat tjera të Gmail Labs, edhe ky përfshihet brenda mekanizmit me emrin Labs.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: