...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gerrard: Po të mos kishim lëndime, do të ishte më ndryshe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Gerrard: Po të mos kishim lëndime, do të ishte më ndryshe   Mon May 11, 2009 3:37 pm

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, mendon se nëse ai dhe Fernando Torres nuk do të kishin pësuar lëndime gjatë sezonit, Liverpooli do të ishte shumë më afër titullit.

Shpresat e të kuqve për të fituar titullin tashmë duken të shuara, kur deri në fund të sezonit kanë mbetur vetëm edhe dy ndeshje.

“Shqetësuese për ne të dy është se pjesën më të madhe të sezonit nuk ishim së bashku në fushë. Shumë e rëndësishme është që në sezonin e ardhshëm të dy të jemi të shëndoshë, që Liverpooli të ketë më shumë shanse për sukses”, thotë Gerrard.

“Mendoj se nëse unë dhe ai (Torres) do të ishim të shëndoshë dhe në formë, do t’u shkaktonim më shumë probleme mbrojtësve kundërshtar. Mendoj se ekipi luan me vetëbesim më të madh nëse ne jemi në fushë”, ka shtuar kapiteni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gerrard: Po të mos kishim lëndime, do të ishte më ndryshe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: