...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përdoruesit më të kënaqur me kompaninë Apple

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Përdoruesit më të kënaqur me kompaninë Apple   Tue Apr 21, 2009 8:18 pmApple është bindshëm prodhuesi më udhëheqës i kompjuterëve personal sipas kënaqësisë së blerësve, pasuar nga Gateway, HP, Compaq e Dell.

Në hulumtimin më të ri të kënaqësisë së blerësve të kompjuterëve personalë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të cilën e ka kryer kompania Forrester Research notat bindshëm më të mira i ka marrë kompania Apple.

Me notë kënaqësie prej 80% Apple është dukshëm para të plasuarit të dytë Gateway përdoruesit e të cilit janë shprehur 66% të kënaqur, e pasohet nga HP, Compaq e Dell.

Gateway është prodhuesi i vetëm i kompjuterëve të bazuar në sistemet operative Windows me mbi 65% të përdoruesve të kënaqur, që sipas vlerësimit të Forrester mjafton të vlerësohet si “në rregull”, derisa për mbi 80% përdorues të kënaqur të Apple kanë marrë notën “e mirë".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Përdoruesit më të kënaqur me kompaninë Apple
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: