...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NBA: Rockets barazojnë me Lakers

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: NBA: Rockets barazojnë me Lakers   Mon May 11, 2009 3:38 pm

Houston Rockets ka përballuar mungesën e Yao Ming duke tronditur liderin e Konferencës Perëndimore, Los Angeles Lakers, të cilin e mposhti me rezultat 99-87 për të barazuar në 2-2 ndeshjet e gjysmëfinales.

Aaron Brooks ka shënuar pikët më të larta në karrierë, 34 gjithsej, për të ndihmuar Rockets të fitojnë në fushë vendore ndaj Lakers. Shane Battier ka shënuar 23 pikë të tjera ndërsa Luis Scola ka kontribuar me 11 pikë dhe 14 kërcime.

Pau Gasol shënoi 30 pikë për Lakers, derisa Kobe Bryant shënoi vetëm 15 pikë, duke qenë i saktë në vetëm shtatë nga 17 tentimet. Ndeshja e pestë zhvillohet të martën në Los Angeles.

Edhe në gjysmëfinalen e Konferencës Lindore, Boston Celtics ka shënuar fitore 95-94 ndaj Orlando Magic, për të barazuar serinë e play-offit në 2-2. Ndeshja e ardhshme zhvillohet në Boston të martën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
NBA: Rockets barazojnë me Lakers
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: