...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka: Duhet ta freskojmë ekipin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Kaka: Duhet ta freskojmë ekipin   Mon May 11, 2009 3:39 pm

Mesfushori i Milanit, Kaka, në një intervistë të fundit thotë se drejtuesit duhet ta rinojnë klubin dhe shton se mezi pret të rikthehet në lojë në Ligën e Kampionëve.

“Të gjithë e dinë se ekipi ka nevojë të rinohet. Maldini do t’i japë fund karrierës, ndërsa Emerson nuk është më me ne. Kemi nevojë për një ekuilibër të futbollistëve të rinj dhe atyre me përvojë, siç ishim në vitin 2003 kur erdha unë”, ka thënë Kaka.

“Jam i lumtur që sezonin e ardhshëm do të luajmë në Ligën e Kampionëve. Kjo më kishte munguar shumë. Një vit para televizorit i kam përcjellë ndeshjet dhe kam parë disa përballje vërtet interesante. Kjo më ka shkaktuar shumë dhimbje”, shton mes tjerash braziliani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka: Duhet ta freskojmë ekipin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: