...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moratti: Juventusi na ndihmoi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Moratti: Juventusi na ndihmoi   Mon May 11, 2009 3:40 pm

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, është i kënaqur për shkak të barazimit në mes të Milanit dhe Juventusit, pasi kjo iu mundëson nerazurëve që me fitore ndaj Sienës në vikendin e ardhshëm të festojnë skudeton.

“Mbrëmë pasdite isha ca i nervozuar, jo për shkak të skudetos, por për shkak se dy herë udhëhoqëm dhe lejuam kundërshtarin të barazojë. Por sigurisht se disponimi tash është më i mirë pasi Juve na ndihmoi me barazimin e nxjerrë kundër Milanit”, ka thënë Moratti.

“Tash kemi një ndeshje të rëndësishme kundër Sienës dhe duhet ta fitojmë atë përballje dhe ta fitojmë skudeton në Giuseppe Meazza”, ka shtuar italiani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Moratti: Juventusi na ndihmoi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: