...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: Reagimi i Ronaldos ishte normal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Ferguson: Reagimi i Ronaldos ishte normal   Mon May 11, 2009 3:43 pm

Menaxheri i Mancheter United, Sir Alex Ferguson, ka mohuar se mes tij dhe Cristiano Ronaldos ka mosmarrëveshje, pas reagimit të djeshëm të lojtarit në momentin kur u zëvendësua në derbin ndaj Cityt.

“Është shumë mirë që ai dëshironte të luajë. Është e shkëlqyeshme. Por unë duhet të shoh në gjërat më të rëndësishme. Ai tregoi një paraqitje të shkëlqyeshme kundër Arsenalit. Tash duhet të mendoj për të mërkurën dhe të shtunën. Nuk ka kurrfarë problemi”, ka thënë Ferguson.

Pakënaqësia e djeshme e Ronaldos ka nxitur edhe një herë spekulimet të cilat e lidhin atë me një transferim në Real Madrid, dhe sigurisht se do të shtojë shpresat e klubit spanjoll për arritjen e qëllimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson: Reagimi i Ronaldos ishte normal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: