...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lyon dhe PSG ndahen pa gola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lyon dhe PSG ndahen pa gola   Sat Apr 25, 2009 8:07 am

Derbi i javës së 33-të në Ligën e Parë franceze i zhvilluar të premten mbrëma në Stade de Gerland, ndërmjet Olympique Lyonnais dhe Paris Saint-Germain, ka përfunduar pa gola.

Ky barazim e afron Lyonin në një pikë pranë vendit të dytë që e mban Bordeaux dhe tre pikë më afër Olympique Marseille që mban pozitën e parë, mirëpo me një ndeshje më pak të zhvilluar.

Me fitore eventuale të dielën kundër Lille, skuadra e Lorik Canës do të largohej për gjashtë pikë nga kampionët në fuqi drejt garës për titull.

Ndërkohë, PSG do ta mbajë pozitën e katërt me një pikë më pak se Lyoni që gjendet në vendin e tretë dhe katër pikë më shumë se Toulouse që mban pozitën e pestë me një ndeshje më pak të zhvilluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lyon dhe PSG ndahen pa gola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: