...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vazhdon paraqitja e dobët e Hoffenheim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vazhdon paraqitja e dobët e Hoffenheim   Sat Apr 25, 2009 8:07 am

Skuadra e cila i befasoi të gjithë në Bundesliga këtë sezon, ajo e Hoffenheimit, ka pësuar dështimin e radhës. Hoffenheimi nuk di për fitore që nga java e tetëmbëdhjetë, përkundër se një kohë të gjatë kishte udhëhequr Ligën e parë e gjermane.

Në takimin e zhvilluar të premten mbrëma në Rhein Neckar Arena, skuadra vendase e Hoffenheimit është mposhtur me rezultat minimal nga Hertha Berlin.

Të vetmin gol në ndeshje e shënoi Patrick Ebert, katër minuta pa përfunduar koha e rregullt e pjesës së parë (41’), dhe me këtë fitore Hertha pozicionohet në vendin e dytë me një pikë më shumë se Bayern Munich që mban pozitën e tretë, dhe dy pikë më pak se Wolfsburgu që gjendet në pozitën e parë, megjithatë takimet tjera të javës së 29-të të Bundesligas zhvillohen të shtunën dhe të dielën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vazhdon paraqitja e dobët e Hoffenheim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: