...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nxenesi Ne Klas...!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Nxenesi Ne Klas...!   Mon May 11, 2009 7:44 pm

nje nxenes pa dashje pordh ne klas ne ore te mesimit dhe tash profesori e qet jasht i thot pisi njehere dil jasht, ai nxansi nervozohet dhe del te shajt profesorin edhe rastesisht e nin petagogu dhe e vet pse po e shan profesorin, ai nxansi ja kthen thot po qysh bre mos em shajt kur mua me qiti jasht ne ajr te pastert e ata e thithin kundermimin...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nxenesi Ne Klas...!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: