...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mesi: barca dhe united ekipet me te mira ne bote

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: mesi: barca dhe united ekipet me te mira ne bote   Mon May 11, 2009 7:52 pm

http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0508124835278_m.jpg

Barcelona dhe Manchester Unitedi kanë siguruar finalen e Ligës së Kampionëve, e cila do të zhvillohet më 27 maj në Romë, ndërkohë që Leo Messi i ka etiketuar dy rivalët si skuadrat më të mira në botë.

“Aktualisht, Barca dhe Manchester Unitedi janë dy skuadrat më të mira në botë”.

“Është një finale për të cilën të gjithë kanë ëndërruar dhe besoj se do të shohim një ndeshje shumë të bukur”, ka thënë ndoshta-lojtari më i mirë në botë këtë sezon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
mesi: barca dhe united ekipet me te mira ne bote
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: