...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sezoni merr fund për Pepen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Sezoni merr fund për Pepen   Sat Apr 25, 2009 8:08 am

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka marrë dënim prej 10 ndeshjes moslojë për incidentin në ndeshjen kundër Getafes.

Portugezi u përjashtua në fund të ndeshjes, pasi e goditi Casqueron në mënyrë tepër josportive.

Pepe pritej të ndëshkohej me një dënim të lartë, i cili erdhi sot e që do ta mbajë mbrojtësin e Realit jashtë fushe për 10 ndeshje.

Kjo do të thotë se sezoni për Pepen merr fund, pasi ai do t’i humbë gjashtë ndeshjet e mbetura këtë sezon, si dhe katër ndeshjet e para të sezonit të ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sezoni merr fund për Pepen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: