...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Schalke kërkon Ballackun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Schalke kërkon Ballackun   Mon May 11, 2009 8:53 pm
Ekipi i Bundesligës, Schalke, është duke dashur të rikthejë në gjermani mesfushorin e Chelseat, Michael Ballack.
Sipas People, ish-trajneri i Bayern Munichut, Felix Magath, këtë javë është emëruar si menaxher i ardhshëm i Schalkes, dhe iu ka thënë miqve të tij se kërkon lojtarin e Chelseat.

Megjithëse raportohet se dëshiron të rikthehet në Gjermani, Ballack duhet të pranojë një ulje të dukshme të pagës së tij.

Gjermani megjithatë ka më shumë gjasa të pranojë ofertën për të vazhduar kontratën me Chelseat edhe për një vit tjetër, me një shumë prej 120 mijë funtesh në javë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Schalke kërkon Ballackun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: