...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Na duhen përforcime të qëlluara, jo të shtrenjta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Wenger: Na duhen përforcime të qëlluara, jo të shtrenjta   Mon May 11, 2009 8:55 pm
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se ai do të interesohet vetëm për përforcime të vërteta, për të cilat ndoshta nuk do të duhen shumë para.
Arsenali po kalon edhe një sezon pa tituj, ndërsa topçinjtë kanë pësuar dy humbje të vështira në ndeshjet e fundit në Emirates, ndaj rivalëve Manchester United dhe Chelsea.

“Nuk mendoj se përbërjes i duhen shumë investime. Për momentin nuk e di sa mjete do të kem në disponim për transferime. Por besoj se duhet të vazhdojmë të përmirësohemi”, ka thënë Wenger

“Sipas meje nuk është krejt aq zi siç duket, siç duan ata t’i bëjnë gjërat pas humbjes. Kuptohet se ne luajmë në një ligë të fuqishme, kundër kundërshtarëve të fuqishëm. Andaj duhet të forcohemi vetëm në disa pozita të caktuara”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Wenger: Na duhen përforcime të qëlluara, jo të shtrenjta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: