...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch

Shko poshtë 
AutoriMesazh
c00deX
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 11/05/2009

MesazhTitulli: Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch   Mon May 11, 2009 8:58 pm


Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch
Malware, Spyware Trojans janë sulmuar dhe nëpërmjet lidhjen e internetit tuaj! Ata duhet të ndalen!
Spin e CPU dhe pushtetin tuaj WiFi, firewall dhe Barricade mbrojtëse ndërsa ju Shpërthimi viruseve off Sistemin tuaj me një arsenal të kundërmasa si Laser Scanner dhe karantinë Field! Zgjidhni një nga gjashtë Internet Connection konfigurimin, shmangë një duzinë të llojeve të ndryshme pushtuese Virus, keni DHJETE High-Tech upgradeable mbrojtëse për të shmangur këtë sulm mbi hardware tuaj.
DOWNLOAD:
rapidshare.com Hadg_Antivirus.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.khc-group.tk
 
Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Security & Antivirusa-
Kërce tek: