...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Takimi kundër Valencias thelbësor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Guardiola: Takimi kundër Valencias thelbësor   Sat Apr 25, 2009 8:08 am

Trajneri Barcelonës, Pep Guardiola, ka deklaruar se ndeshja e të shtunës mbrëma kundër Valencias në Mestalla do të jetë vitale për liderin e La Ligas.

“Gjithmonë e kam përsëritur të njëjtën gjë: ‘Ndeshja e radhës është më e rëndësishmja’. Mirëpo këtë herë do të jetë paksa më e veçantë, sepse fitorja do të na jepte një shtytje të madhe drejt titullit”.

“Secila ndeshje duhet të fitohet, ndërsa këtë të shtunë kemi një tjetër test të vështirë, pastaj të dielën mund të flasim për Chelsean, ndërsa të mërkurën për Real Madridin”, ka thënë Guardiola për faqen zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Guardiola: Takimi kundër Valencias thelbësor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: