...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë   Mon May 11, 2009 8:58 pm
Nusja e rrejshme kineze ka kaluar tri vite martesë me bashkëshortin i cili nuk e ka ditur se është martuar me një burrë. Ai e ka dëgjuar të vërtetën vetëm në gjykatën e qytetit Zechuan.
Bashkëshorti lehtë i mashtrueshëm Fu Shitou nga Zhechuan është martuar me transvestitin 44-vjeçar Wei Jinhua pasi që ishte miqësuar me kunatën e tij. Wei pas një zënke me bashkëshortin ka ikur nga shtëpia. Policia e ka kapur dhe e ka kontrolluar. Fu është shokuar kur ka dëgjuar të vërtetën në gjykatë.

“Nuk mund ta besoj se nuk e kam ditur. Por, asnjëherë nuk kemi bërë seks kështu që nuk kam mundur as ta di. Vetëm kam dashur që të përkujdeset për mua”, ka thënë i shkreti Fu.

Gjykatësi e ka liruar Wein dhe ka thënë se policia vetëm është dashur ta qeth si mashkull, por jo edhe ta arrestojë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: