...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
c00deX
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 11/05/2009

MesazhTitulli: Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6   Mon May 11, 2009 8:59 pm


rapidshare.com NGC_Genuine_-2.6_downarchive.rar

OR

easy-share.com/1702127893.html

OR


mediafire.com ?dvtegmqstuy

OR

sendspace.com x6milr
E fundit Zyra Genuine validation tool plasarit, nëse ju keni qenë objekt i Office Genuine Validation Tool problem, e përdorin këtë të drejtë.
Zyra e punës në 2003/2007 Update dhe Microsoft Update. 100%
Një haraç të wocarson, krijues e bazës version plasarit.
Install Notes:
1. Ekstrakt në një folder të ri bosh
2. Run installer.bat
Shko te
Code:
http://www.microsoft.com/genuine
Kliko "Validate Office" në anën e djathtë.
Në qoftë se kërkesa, instaloni ActiveX kontrolli.
Ajo duhet të raportojë mbrapa licencës kyçe që keni përdorur për zyra është i pavlefshëm dhe ju nuk e keni të kalojë aktivizimin.
Mbyll Internet Explorer (të rëndësishme)
Run install.bat në këtë direktori. Nëse ai thotë se "1 File (s) kopjohet", Në qoftë se nuk ( "0 File (s) kopjuar"), të drejtuar reboot dhe install.bat përsëri.
((Nëse jeni të vërtetë që ka probleme, ju mund të shkoni në Windows \ System32 directory, riemërtoj OGACheckControl.dll për të OGACheckControl.OLD, dhe kopje OGACheckControl.dll nga kjo directory në system32 directory.))
Ri-hapur Internet Explorer dhe shko prapa në
http://www.microsoft.com/genuine
Edhe një herë, pastaj kliko tek "Validate Office" dhe këtë kohë ju do të jetë e mirë për të shkuar.
Kjo plasaritje do të punojnë gjithashtu për të shkarkuar templates nga zyra e programeve brenda
http://uploaded.to/?id=6aqy9s

OR

mediafire.com ?g0gcnisg4dk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.khc-group.tk
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6   Wed Jul 08, 2009 6:01 pm

A vyn najsen njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Crack & Serialz-
Kërce tek: