...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fabregas: Wenger meriton të fitojë Ligën e Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Fabregas: Wenger meriton të fitojë Ligën e Kampionëve   Mon May 11, 2009 9:49 pm

Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, thotë se Arsene Wenger meriton të fitojë Ligën e Kampionëve për arritjet e tij në futboll.

“Futbolli ia ka borxh Wengerit, Ligën e Kampionëve. Menaxheri gjithmonë është munduar që ekipi të luajë një futboll atraktiv dhe meriton një shpërblim për këtë”, thotë Fabregas.

“Historia e futbollit do të ishte e padrejtë nëse Arsene kurrë nuk e bart në duart e tij trofeun, të cilin kemi qenë aq afër ta fitojmë. Ne gjithmonë kemi marrë rreziqe dhe kemi luajtur një stil të hapur të futbollit”, shton spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fabregas: Wenger meriton të fitojë Ligën e Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: