...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic: Do të largohem nga Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ibrahimovic: Do të largohem nga Inter   Sat Apr 25, 2009 8:09 am

Vetëm disa minuta pasi është larguar sulmuesi brazilian Adriano, sulmuesi tjetër i Interit, Zlatan Ibrahimovic, ka bërë një deklaratë bombastike duke thënë se do të largohet nga zikaltrit për një aventurë në një ligë tjetër.

“Kam një kontratë me Interin (deri në vitin 2013) dhe po ia kaloj mirë këtu, mirëpo në të njëjtën kohë më pëlqen të provoj diçka të re, sepse tashmë qe pesë vite jam në Itali”.

“Kam fituar gjithçka në Itali dhe kam mësuar shumëçka nga ky vend. Megjithatë, vjen një moment në jetë ku i thua vetes së duhet të provosh diçka të re”, ka thënë suedezi për “Eurosport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibrahimovic: Do të largohem nga Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: