...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liverpool do të ofrojë 12 milionë funte për Downing

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Liverpool do të ofrojë 12 milionë funte për Downing   Tue May 12, 2009 11:12 am



Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez do të bëjë ofertë për anësorin e Middlesbrough, Stewart Downing, në fund të këtij sezoni.
Daily Mail shkruan se Downing është lojtari i preferuar për të zgjidhur nevojat e Benitez dhe do të jetë cak i ofertës 12 milionëshe të Liverpoolit në fund të këtij sezoni.

Edhe anësori i Tottenhamit, Aaron Lennon, po ashtu është në plan, por Benitez e ka hedhur fokusin në mesfushorin e Middlesbroug, klub ky që rrezikohet të eliminohet nga Liga Premier.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
Liverpool do të ofrojë 12 milionë funte për Downing
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: