...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spalletti: Vetëm fitore kundër Violas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Spalletti: Vetëm fitore kundër Violas   Sat Apr 25, 2009 8:09 am

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka kërkuar nga lojtarët e tij që të shënojnë fitore në takimin e të shtunës kundër Fiorentinës.

Giallorossët gjenden vetëm tre pikë prapa Violas dhe me fitore eventuale do të barazoheshin me pikë dhe do t’i afroheshin në dy pikë diferencë Genoas që mban vendin e katërt, e cila të dielën do të jetë mysafir i Bolognas.

“Po pres tre pikë të plota nga ndeshja e të nesërmes, sepse është vendimtare për ne. Fiorentina ka fituar dy nga tre ndeshjet e fundit dhe ata po luajnë në shtëpi, prandaj duhet të luajmë me të gjitha forcat”, ka thënë Spalletti për “Il Corriere Dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spalletti: Vetëm fitore kundër Violas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: